home page
Title Background

Doremi Mobilya

Doremi Mobilya Firma Bilgileri

Doremi Mobilya 1991 yılında kurulmuş tescilli DOREMİ markası ile kısa zamanda kazandığı başarılarla ve yeniliklerle mobilya sektöründe takip edilen öncü firmalardan biri olmuştur.

16 yılın deneyimi ile verimlilik, uygun fiyat politikası ve zamanında teslimatı kendisine ilke edinen firmamız ,özel geliştirilmiş bilgisayar yazılımları ile teklif aşamasından, sevkiyata kadar tüm aşamaları ve detayları hızlı bir şekilde takip edebilmektedir.

Firmamız bugün 5.000 metre karelik üretim alanında;yatak odaları,yemek odaları,koltuk takımları,duvar üniteleri,ofis mobilyaları ve toplu mutfak ve banyo dolabı ihtiyaçlarının yanı sıra özel proje ve her türlü ahşap çözümlerde hizmet vermektedir.

Konusunda uzman personeliyle hizmet veren kurumumuz, garanti belgeli imalatlarıyla yüksek kalitede sofistike işçiliğin modern çizgilerle buluştuğu ürünlerimizde sadece fonksiyonelliği değil;ergonomi ve estetiği de ele alarak müşterilerimize zamanında eksiksiz,kaliteli ürün ve hizmet sunan Doremi Mobilya sadece bugunü değil geleceğide düşünerek Dünyanın önde gelen markalarından biri olmak için çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürmektedir.

Vizyonumuz; Araştırma - geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, kendi alanında aranılan Dünya Markaları içerisinde yer almak.

Misyonumuz; En fonksiyonel, en güvenli, en ekonomik olanı sunmak ve her yerde-her zaman sıra dışı ve konuşulur olmak.