home page
Title Background

Alcone Alüminyum Mobilya Aksesuarları

Show Video

Alcone Alüminyum Mobilya Aksesuarları Firma Bilgileri

1972 yılında, Konutsan Konut İnşaat San. Ve Tic. Kollektif Şirketi olarak kurulan şirketimiz Konut, İş merkezleri - Sosyal Tesisler ağırlıklı işlerde faaliyetlerini sürdürdüğü çalışmalarına 1995 yılından itibaren de tekstil ve gıda konusunda da faaliyet göstererek "ALIÇ İNŞAAT MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK TEKSTİL GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ." Olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Kurulduğu yıldan başlayarak istikrarlı çalışmalarına örnek olarak Anadolu ve İstanbul genelinde yaptığı,konut ve işyerleri inşaatlarının yanında sosyal içerikli tesislerin kurulması işini yapmış ve ayrıca günlük 5000 Adet/gün kişiye kadar yemek üretip personelin gıda sorunlarının çözümlerine de yardımcı olmuştur.

Alıç İnşaat adı altında 2002 yılında ALCONE® markasıyla alüminyum sektörüne adım atan firmamız,ilk üç yılını alt yapı oluşumunda,bilgi ve birikimlerin arttırılmasında , sektör sorunlarının araştırılması,çözüm geliştirilmesi,üreticiden kullanıcıya kadar ki süreçte karşılaşılan sorunların ve taleplerin tespiti, bu sorunların çözülmesinde firmamızın rolünün ne olacağına karar verilmesi ile ar-ge çalışmalarının yapılması ile geçirmiştir.

Yüzlerce müşterisine hizmet vermekte olan firmamız,işçilik ve hizmet kalitesinin yanında sunduğu alternatif çözümlerle sektörde adını kısa zamanda duyurmuştur. Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özel tasarımlar için kalıplar da yapan firmamız tecrübe ve birikimleriyle müşterilerin yeni modeller oluşturmasında ,özel ve farklı tasarımlar oluşturmasında yol gösterici olarak da yardımda bulunmaktadır.

Firmamız ileriki yıllarda yeni modelleriyle sektörde öncü olmayı ve yurtdışında da adını duyurmayı hedeflemiş,ithal kalitesinden taviz vermeden,piyasa şartlarına uygun fiyatlarla da sektörün gelişimine fayda sağlamayı kendine görev bilmiştir.Tüm müşterilerimize hayırlı işler dileriz...

Get Adobe Flash player