home page
Title Background

Çağın Büro Mobilyaları

Çağın Büro Mobilyaları Firma Bilgileri

Firmamız 1970 yılında ofis mobilyaları üretim amacıyla kurulmuştur. 36 yıldır kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyiyi sunmaya çalışan Çağın Ofis Mobilyaları modüler mobilya ve vip ofis mobilyalar üreterek sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş, gerek yurt içinde, gerek yurt dışında büyük projelere imzasını atmıştır.

Kurulduğumuz günden bu yana Değişimi, Gelişimi ve Yenilişi hedefleyerek çağdaş ve özgün tasarımları günümüz teknolojisi ile üretmeyi hedefliyoruz.

Firmamız, kalite , konfor ,ergonomik unsurlarını ön planda tutarak,ofis makam takımları, ofis oturma grupları, çalışma masaları, toplantı masaları, bankolar,sandalyeler,makam koltukları, çalışma koltukları, konferans koltukları, bekleme koltukları,aksesuarlar,sehpalar ve kuruma özel projeler ile birçok alanda üretimini sürdürmektedir.

Çağın Ofis Mobilyaları; her türlü özel ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve alana özel değişik renk ve modelde mobilyalar geliştirmektedir. Sunduğumuz mal ve hizmetleri uzman kadromuzla montajını yapıyor ve satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı hedefliyoruz.

Türkiye ofis mobilyaları pazarında göstermiş olduğumuz başarıyı yurt dışında da sürdürürken Avrupa,Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeye ürünlerini ihraç etme.


Kalite Politikamız
Çağın Ofis Mobilyaları olarak hedefimiz,müşterilerimizin ürünlerimize duyduğu güveni korumak, ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak, sektöründe öncü ve lider olmaktır.yeni markamızla yurt dışı ve içinde müşteri güven artırmak dünya markası olmak.markamız VIF (Very Important Furniture)
Üretim,E1 kalite(Kanserojen olmayan) Ofis mobilyaları üretimde malzemeler kullanılmaktadır. ihracat, kalite ve ürün geliştirme gibi alanlarda gösterdiği başarının yanı sıra Çağın Ofis Mobilyaları içinde yaşadığı topluma karşı duyduğu sorumluluk bilinciyle insana ve ekolojik değerlere duyarlı bir üretim stratejisi benimsemiştir.

Hedefimize; insana ve çevreye değer verip, kaynakları doğru seçip planlı kullanarak ulaşacağımıza inanıyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alan Çağın Ofis Mobilyaları, müşterilerinden gelen istek ve önerileri dikkate alarak üretimini şekillendirir. Ürün kalitesi ve güvenliğini ön planda tutan firmamız, tasarımdan tüketici kullanımına kadar var olan süreçte Toplam Kalite Yönetimini benimsemektedir.

Çağın Ofis Mobilyaları, yönetim sisteminin sürekliliği ve başarısında ekip çalışmasının yanı sıra çalışanların duyarlılığının büyük önem taşıdığı bilinciyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.


Misyon & Vizyon
Misyonumuz; Müşterilerimize , daha kaliteli bir yaşam için ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri müşteri memnuniyetini temel alarak , sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle sunmaktır.
Vizyonumuz; 20 Yıldır kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmetleri; kendi alanımızda başlattığımız öncü çalışmaları sürekli yenilenen teknolojisiyle hep daha kaliteli ve tam zamanında sunmak, birikimlerimizi bilgi ve tecrübemizle harmanlayarak gelecek kuşaklara aktarmaktır.