home page
Title Background

Çalışkan Ofis Mobilyaları

Çalışkan Ofis Mobilyaları Firma Bilgileri

Firmamız 1974 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Yıllarla birlikte büyüyen firmamız gerek ofis mobilyası gerekse ev mobilyası alanlarında faaliyet göstermeye başlamış. Ülkemizde bir çok ilke imza atmayı kendine ilke edinmiştir. Bir çok büyük firmanın da tercih sebebi olmasında sürekli denenmemişi denemenin arayışı içinde olmasının büyük bir etkisi vardır.

Kaliteyi ,sürekli iyiyi aramak zamanla müşteri talebindeki artışla birlikte müşteri beklentilerindeki artışı da beraberinde getirmiştir.
Bu sebeple firmamız 1994 yılında hem kaliteyi yükseltmek ,hem müşteri ihtiyaçlarını daha rahat karşılayabilmek için Dudullu’daki fabrikasına taşınmıştır.1996 yılında ülkemize ilk CNC Makineyi getiren bir iki firmadan biridir.Yıllarla birlikte gelişen makine parkı artan kalite, ülkenin çeşitli yerlerinden gelen talepler markalaşmayla birlikte firmayı bayi ağı kurmaya yöneltmiştir. 2000’li yıllarda İstanbul’dan Van’a kadar birçok noktada ürünleri satılan firmamız bir yandan da kendi mağazalarını kurmaya başlamıştır. İstanbul’da yıllar içinde açılan Gebze,Maltepe ,İçerenköy ve Modoko mağazalıyla birlikte perakende müşteriler ininde taleplerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlamıştır.