home page
Title Background

Master Mobilya

Master Mobilya Firma Bilgileri

Yaşam alanlarımız yani evlerimiz, evlerimizdeki dekorasyon, özellikle mobilyalarımız; bizlerin kendimizi ifade ettiğimiz, iç dünyamızı ve ruh zenginliğimizi belki en açık şekilde yansıttığımız ve dostlarımızla paylaştığımız yerlerdir.

Kainattaki en basit bir eşyanın bile büyük sanatla yapıldığını gören insan zaten eşyanın sanatsal yönünü gözardı edemez.

Master Mobilya, mobilyayı basit bir eşyadan ziyade, insanın iç aleminin güzelliklerini dışa yansıtması olarak görmüş ve sanatsal öğeleri kullanarak kaliteli, estetik, konforlu üretimi hedef almıştır. Aynı zamanda "sanat, tasarım, konfor, kalite ve yenilik" ilkelerini ürünlerinde amacına uygun kullanarak, bayi ve müşterileriyle üretim-satış ağını yükseltmeyi hedeflemiştir.

Bu hedeflere ulaşmanın öncelikli şartı şüphesiz ki ustalıktan geçer. Ustalık, bir eşyayı eliyle yapma değil, ruhuyla yoğurmadır. Herhalde bu anlayışla üretim yapan bir işletme de ustalık sıfatı ile ünvanlandırılabilir.

Masterın sözlük anlamı "usta, uzman" dır. İşte bu anlamla Master Mobilya, 1994 yılında özel, vip müşterilere arz edecekleri ürünler için MasterVip markası ile üretime başlamış ve Türkiye`nin en prestijli bayileriyle Master Ailesi`ni kurmuştur.

Master Mobilya kalite, estetik, konfor, sanat ifadelerini gerçekten önemseyip müşterileriyle büyümekte ve tüm müşterilerine beklentilerinin ötesinde hizmet vermeyi hedeflemektedir.