home page
Title Background

Yılmaz Büro Mobilya

Yılmaz Büro Mobilya Firma Bilgileri

1975 den günümüze ofis mobilyasında dünyada yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek çağın kalite, ergonomi ve işlevselliğine uygun yeni modelleri portföyünde bulundurmaya çalışan mağazamız Türk Büro Mobilya sektörünün en eski firmalarından biridir.

Bu birikim ve tecrübemize dayanarak siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyacına yanıt verecek anlayış ve teknik donanıma sahip bulunmaktayız.

Mutlu ve ferah bir iş ortamında iyi çalışmalar dileriz.
Büro ve ev mobilyası üretiminde en önemli bölgelerinden biri olan Başkent Ankara'nın Siteler bölgesinde bulunan şirketimiz ,bu büro koltukları ve masaları üreten en eski mağazalardan biridir.


Zamanı yakalamak için ve müşterilerin arzularına hitap edebilmek, kaliteyi ucuza bulabilmek için firmamızı ziyaret ediniz çünkü ,ürün katalogumuzda bulunan kendi üretimimiz olan ve yerli büro üreticilerinden olan Bürosit ve Flekssit koltuk üretim şirketlerinin modellerini de bulabilirsiniz.


Ana dal olarak büro malzemeleri üretimi yapan müessesemiz ,daha ağırlıklı olarak büro ihtiyaçları olarak ahşap gruplarında ve oturma gruplarına yönelik çalışmakta olup her türlü ihtiyaca yönelik değişik modeller geliştirerek müşterilerin bürolarına uygun modeller tasarlamak üzere ihtiyaçlara en uygun düşecek yapının bulunmasına çalışmaktadır.

Get Adobe Flash player