home page
Title Background

House and Garden

House and Garden Firma Bilgileri

Merhaba,

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmaların iç mekan tasarımında karşılaştıkları en büyük sorun estetik ve kaliteli ürünleri bir arada bulamamaktır.

Nihai tüketici diye adlandırdığımız kullanıcı ise maalesef bu sorunu aşmak için kendini büyük yapı marketlerin kaliteden yoksun, ortalama toplum için üretilmiş pespaye ürünlerin içinde kaybolmuş halde buluyor.Kişilerin özeline inemeyen; bir manav ya da şarküteri reyonunu andıran rafların arasında isteklerine en yakın ürünü bulmaya çalışıyor.Bulamayınca da isteklerini revize etmek zorunda kalıyor.

House and Garden konsepti bu düşünceler arasında oluşturuldu.

Tercihlerine göre alternatif arayan siz değerli müşterilerimize, alternatif oluşturmak amacıyla House and Garden ortaya çıktı.

Temel hedefimiz kalite ve müşteri memnuniyeti olmakla birlikte ne istediğini bilen müşterilerimize geniş ürün yelpazesini kaliteyi düşürmeden sunabilmektir.

Önceliğini kalite, ergonomi ve ekonomi diye sıralayan üretici ve ithalatçı firmaların ürünlerini siz değerli müşterilerimiz için bir araya getirdik.

Bir fuar alanını andıran 800 m²'yi bulan mağazamızda ihtiyaçların ötesinde ufkunuzu açan, görsel ve yaşamsal konforunuza katkıda bulunan ürünleri beğenilerinize sunuyoruz.

House and Garden'ın şatışını yaptığı ürünleri iki ana sınıfta toplayabiliriz:

1- Hareketli ürünler (masa, sandalye, ankastre mutfak ekipmanları, banyo ve mutfak aksesuarları)

2- Yapıda son bitiş elamanları (mufak-banyo dolabı, duşakabin, jakuzi, küvet, ithal ve yerli seramik, parke)

House and Garden;

Değişen ve gelişen sektöre uyum gösteren tecrübeli ve güleryüzlü elamanları ile sizlerin hizmetindedir.

Mutluluğun paylaştıkça arttığı mekanları birlikte oluşturmak dileğiyle...

Sizlere merhaba diyoruz...