home page
Title Background

Şeritçioğlu Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Şeritçioğlu Sanayi ve Ticaret A.Ş. Firma Bilgileri

Döşemecilik bir sanayi, aynı zamanda bir sanat kolu.

Doğru malzeme, doğru teknoloji ve doğru bilgi ile doşemeyi; standart ve kaliteli yapmak; sanatın ve bireysel becerinin etkisini azaltıp, döşemeyi seri bir sanayi üretimine dönüştürmek artık mümkün. Ancak, teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin; yaratıcılık söz konusu olduğu için, sanatın etkisini bütünüyle sırtlamak mümkün değil.

Türkiye� de belirli bir üretici kitlesi maliyetleri en aza indirip tabana hitap etmeyi tercih ederken; belirli bir üretici kitlesi de en zor günde dahi kaliteli ve standart imalatı, aradan sıyrılabilmek için pazarlama silahı olarak kullanmakta. Yaşanan ekonomik sıkıntılar, ihracatın önemini arttırdığı gibi, ihracat ile kaliteli ve standart imalat arasındaki organik bağı da su yüzüne çıkardı.

Biz, Türkiye�ye devamlı yenilikler getirmeyi ve döşemecilikte kalite çıtasını yükseltmeyi hedef edinmiş bir firmayız. Son zamanlarda büyük bir hamle ile birçok yeniliğe daha imza attık. Bu yenilikleri toplu halde yeni yapılan showroomumuzda görmeniz mümkün.

Size sunduğumuz çözümlerin büyük ağırlığının ithal olduğunun bilincindeyiz. Ürünlerimizden bazıları stoktan satılırken bazıları sipariş üzerine ithal ediliyor. Seçilen yol ne olursa olsun görevimiz ithalat yapıldığını sizlere en asgari düzeyde hissettirmektir.

Döşemecilikte sunduğumuz tüm çözümlerin ortak paydası kalite, standart ve performanstır.

İhracatımızın artması ve Türkiye�nin ileride dünyada mobilya döşeme merkezlerinden biri olması dileğiyle..