home page
Title Background

Seden Mobilya

Seden Mobilya Firma Bilgileri

Mobilya denilince ilk akla gelen ahşap mobilyadır!

İnsan yaşamı çeşitli mekânlar içinde geçmektedir. Bu mekânlar kullanım amaçlarına uygun olmalı, kullanıcısına gerekli konfor düzeyini sağlamalıdır. Mekân içindeki mobilyalar, kişi gereksinim ve eylemlerine göre dengeli bir biçimde kurulmalıdır. Bu denge mekan oluşturmada çok etkili rol oynar. Estetik, renk ve dokusunun seçimi ile birlikte, mobilyaların mekân içindeki yoğunluk ve kalitesi, o mekânın yaşanabilirliğini, olumlu ya da olumsuz yönde etkileyebilmektedir.

Seden mobilya bu etkileşimdeki rolünü çok iyi analiz eden tasarım, uygulama ve ticaret firmasıdır. Çağımızın gerektirdiği ihtiyaçlara ve zevke göre ürettiği mobilyaların kişiye özel kullanıma uygunluğunu ve kalitesini ön planda tutmuştur.
Mobilya sektöründeki Uzun yıllara dayalı tecrübelerimizden siz müşterilerimizin de faydalanması dileğiyle…

Seden home style plazma ve lcd tv,ahşap duvar üniteleri alanında özgün tasarım ve uygulama teknikleriye uzmanlaşmış bir kuruluştur.Tüm tasarımlarını kendi bünyesinde oluşturan firmamız yine kendi kontrolünde imalatını titizlikle ve özenle gerçekleştirip yurt içinde ve yurt dışındaki taleplare olabildiğince cevap verebilmektedir.

Müşterilerimizin değişik istek ve taleplarine uyguladığımız özgün bütçe ve uygun zaman politikası sayesinde emin adımlarla yolumuza devam etmekteyiz. Seden Mobilya ofis tasarım ürünleri ile de hizmetinizdedir.

Hergeçen gün artan portföyümüzde sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Seden Home Style

Get Adobe Flash player