home page
Title Background

Ladin Mobilya

Ladin Mobilya Firma Bilgileri

1986 yılında Kayseri’de üretim faaliyetlerine başlayan; üretim kalitesini ve dağıtım kanallarına daima canlı ve hareketli tutabilen,satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da tüketici memnuniyetini devam ettiren, ekip çalışmasının etkin gücünü tüm piyasada hissettiren ve rekabetci Pazar koşullarına göre sürekli bir yapılanma içerisinde olan Ladin Mobilya sektörün öncü kuruluşlarından biridir.
Şu anda Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 43.000 m2 açık 20.000 m2 kapalı alanda koltuk,kanepe,baza ve yatak üretim konularında faaliyet gösteren Ladin Mobilya Türkiye genelinde 650 satış noktasıyla en iyi hizmeti vermekte ve her geçen gün bayi zincirine yeni halkalar eklemektedir.

Bir çok ülkeye ihracat yapan Ladin Mobilya Türkiye’de ilk profil kasa imalatı yapan ve bünyesinde elektrostatik boya tesisi olan tek firma özelliğini korumaktadır.Üretilen tüm ürünler üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 yıl boyunca garanti kapsamındadır.

Ladin Mobilya ‘ladini seviyorum’ sloganıyla her şeyin en güzelini,en iyisini ,en kalitelisini sunmak ve müşteri beklentilerine en etkin şekilde cevap vermek adına hiçbir fedakarlıktan kaçınmamakta, yeni yatırımları ve araştırma geliştirme çalışmaları ile sektördeki yerini her geçen gün sağlamlaştırmaktadır.

ISO 9001 standartlarına göre üretim yapan Ladin Mobilya minumum fiyat ile en iyi hizmeti verebilme çabası içinde teknolojik gelişmeleri de takip ederek bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte ve dünya standartlarına uygun ürünler üretmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ:

Kuruluş ve gelişiminde, ürün ve hizmet kalitesi ile müşteri saygınlığını temel hedef olarak almıştır. Ürettiği her türlü mal ve hizmette yüksek kalite ilkeleri ile sektörde öncü olma yarışında ve sürekli gelişme kararlılığındadır.

Verilen hizmet ve ürünlerin kalitesi kadar, firma içi ve firma dışı insani ilişkilerde karşılıklı saygı, dürüstlük ve yapılan işe ve çevreye verilen değer de firmamızın “ KALİTE POLİTİKASI” dır.

VİZYON:

Doğruluk, dürüstlük ve şeffaflığı temel ilkemiz olarak kabul edip, ulaşabildiğimiz tüm insanları kaliteli ve sağlam ürünlerle buluşturup, ürünlerimizin uzun yıllar kullanılmasını sağlayıp, aile bütçelerine katkıda bulunarak, tüm dünya halkını mutlu ve konforlu yaşatmak.

MİSYON:

Modern ve çağdaş ürün yelpazemizi daima canlı tutup, ürün ve hizmet kalitemizin yüksek değerlerini her geçen gün daha da geniş müşteri grubuna sunarak, mükemmel ve kaliteli yaşamların içinde yer edinmek.

Get Adobe Flash player