home page
Title Background

Ahsen Modüler Mobilya

Ahsen Modüler Mobilya Firma Bilgileri

Firmamız, halkımızın sağlamlık ve fiyatta farklı ürün talebini göz önüne alarak, mobilya sektöründeki bu açığı kapatmak üzere uzun yıllardır çalışmaktadır. Şu anda 4.000 m2 kapalı, 10.000 m2 açık fabrika alanında, işinde uzman personeliyle yurt içine ve yurt dışına hizmet vermektedir.

Önceleri ürünlerimiz ev mobilyası olarak düşünülmüşlerdir. Zaman içinde sağlamlık ve estetik açıdan çok verimli olduklarından dolayı profesyonel kullanıcıların dikkatlerini çekmiştir. Böylelikle firmamızın karyola, ranza, dolap, çalışma masası, kütüphane dolabı gibi ürünleri büyük ölçüde özel yurtlardan talep görmektedir.

Bu talebe cevap vermek için firmamız günümüzün teknolojilerini kullanırken, ürünlerini sürekli geliştirmeye çalışmaktadır.

Bu gün firmamız geldiği noktada, ülkemizin içinde İzmir’den Ardahan’a, Samsun’dan Antalya’ya kadar tüm bölgelerde özel yurt hizmetlerine devam etmektedir.

Ürün satışı sonrası, müşterilerimizle bitmeyecek bir dostluğun başlayacağına inanan firmamız bunun gereği olarak ürünümüzün arkasında sonuna kadar durmaya ve hizmet vermeye devam etmektedir.

Get Adobe Flash player