home page
Title Background

Serhat Mobilya

Serhat Mobilya Firma Bilgileri

1973 yılından beri mobilya sektöründe faaliyet gösteren SERHAT Mobilya A.Ş. takım çalışması ve ekip ruhu ile Pazar şartlarını doğru zaman ve doğru zeminde yakalamayı başarmış, yapmış olduğu yatırımlarla günümüzün başarılı firmalarından biri olmuştur.

Serhat Mobilya ev ürünleri pazarını temsil etmektedir. Yurt içinde 400 ün üzerinde satış noktası ve 20 yi aşkın ülkeye ihracatı, 557 farklı ürün çeşidiyle Türkiye’deki en büyük 10 firmadan biri olmanın gururunu taşımaktadır.

Serhat Mobilya en son gelişmelere ayak uydurarak, modern tesisler kullanarak gelişen teknolojiyi yakından takip etmiş ve her zaman daha iyisini yapmaya çalışmıştır. Bu doğrultuda uluslararası mobilya firmaları ile rekabet edebilen, daha ileriyi görerek tüketicinin istek ve zevklerini baz alarak, her kesimden tüketiciye hitap ederek uluslar arası pazarda kendisini kanıtlamayı başarmıştır.

Bugün son nesil başarılı geçmişinden güç alarak Serhat Mobilya’nın sektördeki saygın yerini ve çizgisini muhafaza etmekte ve daha ileriye taşımak için azami gayret göstermektedir.

Üretimde daima paylaşmayı tüketimde ise kalite, estetik ve fiyat üçgenini kendisine ilke edinerek, değişen dünya ve değişen müşteri beklentilerine ve farklı kültürlere hitap etmeyi sürdürmekte olan SERHAT Mobilya misyonunu gelecekte de koruyacaktır...

Get Adobe Flash player