home page
Title Background

Dellmo

Dellmo Firma Bilgileri

1985 yılında Kayseri ili Doğu Sanayi Sitesinde gelir vergisi mükellefiyetiyle faaliyete geçen firmamız üretimine oturma grubu, kanepe ve sehpa iskeleti imalatı ile başlamıştır.
Zamanla gelişen piyasa koşullarına adapte olmak amacıyla müeessesemiz 1997 yılında şirketleşerek DELİOĞLU MOBİLYA LTD. ŞTİ. adını almıştır. Şirketleşmeyi takiben DELLMO patenti altında kendi markasını kurmuştur.
Şirketimizin ilkeli ve dürüst çalışma prensibinin ilk meyvesi 1999 yılında şirketimizin Kayseri' de en çok vergi verenler sırasında ilk 100'e girmesi olmuştur. Firmamız 2004 yılında Doğu Sanayi Bölgesinde bulunan mevcut 4.500 m2' lik fabrikasına ek olarak Organize Sanayi Bölgesinde META AHŞAP MOBİLYA SANAYİ LTD. ŞTİ. adıyla 8.000 km2 kapalı ve 12.000 m2 açık olmak üzere toplam 20.000 m2 alana kurulu yeni fabrika binası ile üretimine devam etmektedir.
Şirketimiz klasik mobilya takımları yanında diğer oturma gruplarını da zaman içerisinde üretim çeşitleri arasına alarak salon takımları ve kanepe imalatı üzerine 20 yıllık bir deneyim ile mobilya sektöründe hizmet vermektedir.

Get Adobe Flash player