home page
Title Background

Özpoyraz

Özpoyraz Firma Bilgileri

.****ÖZPOYRAZ MOBİLYA, Mobilya üretimine dünyanın ve ülkemizin sektördeki ihtiyaçları doğrultusunda 1985 Yılında faaliyete başladı. Bu gün Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 16 bin m2 üzerine kurulu 6 bin m2 kapalı alanda,150 çalışanıyla yıllık 50 bin adet üretim gerçekleştirmektedir. Bu üretimi sayesinde bu gün yurdumuzun 87 Ilinde ve Almanya, Hollanda gibi batı ülkelerinde satış yapılmaktadır.
**** AR-GE ve Kalite Yönetim departmanlarının çalışmaları sayesinde firmamız fabrikasına giren hammaddeden, çalışanlarının eğitimine kadar her noktada kalite kontrolu gerçekleştirmektedir. Bu, Sürekli Kalite amacı, bizlere; nihai tüketicinin taleplerinin hangi noktada yoğunlaştığını, beğenilerinin nerede odaklandığını takip ederek, onları, günlük hayat içerisinde rahat ettirecek, sağlıklı ve kaliteli ürünler tasarlayıp üretmeye sevk etmektedir.
**** Firmamız karakteristik özelliğinden dolayı çalışanlarından siz değerli kullanıcılarına kadar herkesi aynı ailenin üyesi olarak görmekte ve ürünlerini fabrika garantisi altına alarak, üretimden kaynaklanan hataları gidermektedir. ürünlerin üretimlerinde kullanılan malzemelerin sağlık açısından değerlendirilmesi gerektiğinde ilk söyleyeceklerimiz; Ahşap ve Metal malzemeler özel laminasyona tabii tutularak sağlık açısından problem olabilecek etkenler ortadan kaldırılmakta ve ürün yıllarca dayanabilecek sağlıklı bir forma kavuşturulmaktadır. Aynı şekilde ürünlerde uygulanan kumaşlar da hijyen esaslarına dayalı olarak seçilip uygulaması yapılmaktadır. Tüm günün yorgunluğunu üzerinizden atabilmeniz için tasarlanmış bu muhteşem koleksiyonlarda ürünlerimizin her biri farklı özelliklere sahiptir.
****Farklı model alternatiflerinin yanı sıra alternatif kumaş ve renk seçenekleri sunulmuştur. Kullanıcı mekanlarında zemin bozukluğundan kaynaklanan ürünün istenmeyen duruşunu düzeltmek için, ürünlerin ayakları vidalı olarak tasarlanmış ve istenilen zemine uygulanabilirliği sağlanmıştır. ürünlerimizde kullanılan döşemelik kumaşlar genel istek gören ve kalitesi ispatlanmış Kadife ve Chenil kumaşlardan oluşmaktadır.
**** Klapalı olan ürünlerimizde sıkça rastlanan klapanın boya dökülmelerini ve kırılmalarını önlemek amacıyla 16 mm'lik klapa üzerine özel boya uygulaması yapılmıştır.
**** Bilgisayar ortamında gerçekleştirilen tasarımlarımız esnasında, anatomimizin yapısal özellikleri baz alınarak, ürünlerin bel ve sırt ağrılarına yol açmayacak, dinlendirici özellikte olması sağlanmıştır. ürünlerimizin size ulaşımında herhangi bir zarara uğramaması için balon poşetle, vakumlu ambalaj sistemi ile paketlenmiştir

Get Adobe Flash player