home page
Title Background

Lüks Yalçınlar

Lüks Yalçınlar Firma Bilgileri

1990 yilinda tüzel kisilige sahip olarak Kayseri-Sivas yolundaki 3000 m kapali alandaki tesislerinde metal malzeme ve sünger üretimi ile faaliyetine baslayan firmamizin temeli, daha öncelerde firma sahibi Bahri Yalçin tarafindan , sevgi ve saygi ölçülerinde çalisacak, insan gücü ve el emegine kiymet veren bir aile sirketi düsüncesi ile 1980 yilinda atilmistir. Alaninda 1998 yilina kadar faaliyet gösteren firma , Kayseri organize sanayi bölgesinde 7500 m kapali alanda imalat yapmaya baslamasiyla birlikte kapasitesini ve ürün yelpazesini genisleterek iç ve dispazarda yer sahibi olmayi basarmistir.
26 yildir kalite hedefinden hiç ödün vermeden yoluna devam eden firmamiz , Türk ve Dünya pazarinda yerini , büyüyen bir ivme ile koruyabilmek adina gelisen ve yenilenen konjonktürleri , profesyonel bir ekiple gününde takip ederek üretim asamasinda kullanilan makine ve ekipmanlarini sürekli modernize etmekte , daha kaliteli , dayanikli ve kullanisli ürünler yapmak adina ar-ge yatirim ve harcamalarina bütçede ciddi paylar ayirmaya devam etmektedir. Tüm çalisanlarimiz “önce kalite” bilinci ve anlayisini misyon edinmislerdir.
Halen dis pazarda 7 ülke ile çalisan firmamizin hedefi önümüzdeki yillarda toplam üretiminin % 70 lik bir kismini yurt disina ihraç etmektir. Iç pazarda bayilik sistemi ile çalisan firmamiz , ayrica temsilcilikler araciligi ile sicak satista yapmaktadir.
Gelisen dünya içerinde küresellesmenin kaçinilmaz hale geldigi son yillarda , pazarda tutunmanin , rekabet piyasasina ayak uydurabilmenin yegane yolunun insanlara daha yüksek kaliteyi daha uygun sartlarda sunmaktan geçtigi bilincindeyiz.
Saygilarimizla

Get Adobe Flash player