home page
Title Background

Hürpol Poliüretan ve Sünger AŞ.

Hürpol Poliüretan ve Sünger AŞ. Firma Bilgileri

Otomotiv, sağlık , büro ve sinema sektörlerine hizmet vermek amacıyla 2002 yılında Bursa’da üretime başlayan HÜRPOL A.Ş sünger, poliüretan ve vakum bölümlerinden oluşan üç ayrı üretim hattını sürekli genişleterek hedeflerine birer birer ulaşmaktadır. Gelişmiş teknolojiye sahip yüksek basınçlı Sünger Üretim Hattında, otobüs, midibüs, minibüs, tren, metro ve gemilerde kullanılan yolcu koltukları için, yüksek konfor ile seyahat imkanı sağlayan çift sertlikli arkalık, oturak ve başlık süngerlerini üretmekte olan HÜRPOL A.S. , bu üretim hattı ile büro ve sinema sektörlerinde kullanılan ve söz konusu sektörlerin kendilerine has özellikler taşıyan koltuklarının arkalık, oturak ve başlık süngerlerinin üretimini de gerçekleştirmektedir.

HÜRPOL A.S. ikinci üretim hattı olan Poliüretan Bölümünde ise, sünger imalatı ile destek verdiği yolcu koltukları, büro koltukları ve sinema koltuklarının bu kez poliüretan kol dayama parçalarını üretmektedir. Ayni bölümde, direksiyon, otobüs ve midibüslerde kullanılan korkuluk ön tutanakları ve araç içi servis tabletlerinin üretimi de yapılmaktadır.Üçüncü üretim hattını oluşturan Vakum Bölümünde ise ABS ve PS malzemelerden mamül yolcu koltukları ile büro ve sinema koltuklarının arka ve alt kapakları, kol dayama kapakları, oto dizayn firmalarınca modifiye edilen araçların kapı içi, tavan ve yan duvar döşemeleri, davlumbaz kapakları ile bazı otobüs yedek parçaları üretilmektedir.
Üretimde kullanılan kalıpların bir çoğu HÜRPOL A.Ş.’nin kendi Ar-Ge departmanı ve model hanesinde geliştirilerek, isletme bünyesindeki CNC kalıp isleme tezgahında hazırlanmaktadır. Kalıp hazırlama konusundaki bu yatırım ve isletme imkanları, HÜRPOL’ ün müşteri isteklerini eksiksiz olarak karşılayabilme basarisinin altında yatan en önemli nedenlerden birisidir.
Koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine vazgeçilmez bir amaç olarak belirleyen HÜRPOL A.Ş. , yüksek kaliteli üretimini sürdürerek, tüm çalışanları ile birlikte bu amaca doğru koşar adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.